16 Ocak 2018, 20:01:22

BRC'nin yeni KAMPANYASI

/BRC'nin yeni KAMPANYASI => Değerli arkadaşlar bugün İzmir Surtaşa gittim ve lpg konusunda BRC'nin 200 tl'lik bir sigorta poliçesiyle 3 yıl garantili lpg dönüşümü kampanyasının

Gönderen Konu: BRC'nin yeni KAMPANYASI  (Okunma sayısı 18204 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ademeray48

• Teşekkür 0
  • ChevroletClubTr
    • İSMAİL İNCEKARA
    • Mesajı Paylaş
  • Araç Modeli: 2012 CRUZE LT WTCC
  • Meslek: KAMU
Ynt: BRC'nin yeni KAMPANYASI
« Yanıtla #20 : 14 Nisan 2012, 22:57:14 »

CRUZELERE TAKILMIYORMUŞ LPG DOĞRUMU BENDE COK KARARSIZIM

Çevrimdışı Turgay

• Teşekkür 10
  • SMMM
    • Mesajı Paylaş
    • cruze dizel
  • Araç Modeli: 2011 Cruze LS
  • Tüketimim: Benzin 100km 8.0 L
« Yanıtla #21 : 15 Nisan 2012, 11:10:04 »
taktırmamanızı yavsıye ederim

cruze ve insignia lara tup taktıranlar hakkında hıcde ıyı olmayan duyumlar almaktayız

motor kıtlenıp kalıyor

Çevrimdışı Kenan KAYA

• Teşekkür 53
    • Bizde yalan yok :)))
    • Mesajı Paylaş
  • Araç Modeli: Cruze 2011 ls plus siyah-sedan -lpg
  • Meslek: Öğretmen
  • Tüketimim: Artık CRUZE :)
« Yanıtla #22 : 15 Nisan 2012, 12:24:13 »
Eski kasa aveolarda,corsalarda,opellerde uyum sorunu olmadığı ancak yeni kasa opelde  bile lpg uyumsuzdur takılmamalıdır bilgisi verilmiş servise. Özellikle yeni corsa,insignia,aveo,cruze servis kesinlikle tavsiye etmedi (izmir-surtaş). O yüzden ben de çok kararsız kaldım.

Çevrimdışı orhansah

• Teşekkür 8
  • ChevroletClubTr
    • Orhan Şahin
    • Mesajı Paylaş
  • Araç Modeli: Aveo LTZ
  • Meslek: Gümrükçü
« Yanıtla #23 : 15 Nisan 2012, 12:30:38 »
yeterli yağlama sağlanamadığı için subap erimesi sözkonusu olabiliyormuş yeni aveo ce cruze larda.  ben 4000 km dir kullanıyorum Lovato marka Lpg kiti. takan bayiden aradılar yağlama kitleri de gelmiş. en kısa zamanda gidip o kiti de taktıracağım. fiyatı da 400 tl. yağlama sistemi taktırdıktan sonra başka sıkıntı çıkarması için sebep yok.

ayrıca ben 170-180 gidiyorum lpg ile hiçbir sorun olmuyor.

Çevrimdışı kurtlupilav

• Teşekkür 22
  • ChevroletClubTr
    • ŞENER
    • Mesajı Paylaş
  • Araç Modeli: 2012 chevrolet cruz lt plus+lpg
  • Meslek: ÖZEL GÜVENLİK
  • Tüketimim: kokluyor
« Yanıtla #24 : 18 Nisan 2012, 16:47:35 »
bu gün taktırdım brc lpg 4000 4500 devirlerinde ve sonralarında 2 defa sübaplara benzin püskürtüyormuş yağlamalı sistemi önermediler yoksa landi taktıracaktım
sütten çıkınca bütün kaşıklar ak, süte girmeden önceki renklerinizden konuşalım mı biraz?

Çevrimdışı sipartacus

• Teşekkür 507
  • ChevroletClubTr
    • Volkan
    • Mesajı Paylaş
  • Araç Modeli: Ford Kurye 1.5 Delux
  • Tüketimim: Çok düşük :))
« Yanıtla #25 : 18 Nisan 2012, 16:50:41 »
Ben pek 3000dd geçmiyorum bile, taktırmayı düşünüyorum ama bu sebebten dolayı sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum,  neden yağlama sistemini önermedilir?

Çevrimdışı kurtlupilav

• Teşekkür 22
  • ChevroletClubTr
    • ŞENER
    • Mesajı Paylaş
« Yanıtla #26 : 18 Nisan 2012, 16:59:14 »
yağ yakar egsozdan siyah duman atar falan dedi gereksiz olduğunu söylediler yani

Çevrimdışı orhansah

• Teşekkür 8
  • ChevroletClubTr
    • Orhan Şahin
    • Mesajı Paylaş
  • Araç Modeli: Aveo LTZ
  • Meslek: Gümrükçü
« Yanıtla #27 : 23 Nisan 2012, 11:11:05 »
herkes kendi malını satma peşinde, o yüzden başka markaların sistemlerini önermemeleri gayet normal değilmi :)

Çevrimdışı kurtlupilav

• Teşekkür 22
  • ChevroletClubTr
    • ŞENER
    • Mesajı Paylaş
« Yanıtla #28 : 24 Nisan 2012, 00:29:17 »
iki sisteminde bayiliği var adamlarda landi 50 tl daha pahalı adam neden 50 tl daha fazla kazanmak istemsesin

Çevrimdışı sipartacus

• Teşekkür 507
  • ChevroletClubTr
    • Volkan
    • Mesajı Paylaş
  • Araç Modeli: Ford Kurye 1.5 Delux
  • Tüketimim: Çok düşük :))
« Yanıtla #29 : 24 Nisan 2012, 09:57:09 »
50tl daha pahalı olması, 50 lira daha fazla kazanacağı anlamına gelmezki, belki x belki y firmasında kar marjı daha yüksektir ya da gerçekten o model daha iyidir, dürüst bir esnaf olduğu için size onu önermiştir, hayırlı olsun güle güle kullanın, bundan sonra deneyimlerinizi paylaşırsanız bizi mutlu edersiniz

Çevrimdışı kurtlupilav

• Teşekkür 22
  • ChevroletClubTr
    • ŞENER
    • Mesajı Paylaş
« Yanıtla #30 : 25 Nisan 2012, 00:56:59 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
50tl daha pahalı olması, 50 lira daha fazla kazanacağı anlamına gelmezki, belki x belki y firmasında kar marjı daha yüksektir ya da gerçekten o model daha iyidir, dürüst bir esnaf olduğu için size onu önermiştir, hayırlı olsun güle güle kullanın, bundan sonra deneyimlerinizi paylaşırsanız bizi mutlu edersiniz
kar marjı tabi önemlidir ama adamlara ben kandiyi özellikle sordum yağlama sistemli istediğimi ancak özellikle brc takalım dedikten sonra güvenip taktırdım.ayrıca EDİRNE de projelerini imzalayan mühendiste kendilerinin bu konuda EDİRNEDE en iyileri olduğunu söyleyince yapacak bi şey olmadığı kanısına vardım henüz ilk depo yu bitirmedim bitirince sizlerle paylaşacağım yakıt sarfiyatını performans olarak ş.içi kullanıyorum şu anda sadece ama pek bi fark yok benzinlide

Çevrimdışı NİETZSCHE

• Teşekkür 10
  • ChevroletClubTr
    • KEMAL DEMİR
    • Mesajı Paylaş
  • Araç Modeli: YENİ AVEO 1.4 LTZ-MANUEL SEDAN
  • Meslek: ÖĞRETMEN
« Yanıtla #31 : 25 Nisan 2012, 01:28:50 »
bu gün taktırdım brc lpg 4000 4500 devirlerinde ve sonralarında 2 defa sübaplara benzin püskürtüyormuş yağlamalı sistemi önermediler yoksa landi taktıracaktım

Hayırlı olsun. Güle güle kullan.

Bende de BRC var. Yağlama sistemini istenirse BRC'de takıyor ama, Landi, BRC...vb. kiminle görüştüysem gerek olmadığını söyleyince fazladan 450-500 TL vermek istemedim. Tabi kullanımla çok alakalı ama ben bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

4000-5000 devir aralığından sonra da benzin püskürtme olayını bana da söylemişlerdi, bu yağlamaya da yardımcı oluyor zaten.

Çevrimdışı kurtlupilav

• Teşekkür 22
  • ChevroletClubTr
    • ŞENER
    • Mesajı Paylaş
« Yanıtla #32 : 25 Nisan 2012, 02:46:57 »

Hayırlı olsun. Güle güle kullan.

Bende de BRC var. Yağlama sistemini istenirse BRC'de takıyor ama, Landi, BRC...vb. kiminle görüştüysem gerek olmadığını söyleyince fazladan 450-500 TL vermek istemedim. Tabi kullanımla çok alakalı ama ben bir sorun çıkacağını sanmıyorum.
yağlama sisteminde kullanılan yağı sorduğumda ne zaman biter diye düzgün bir cevap alamamıştım. fiyat ve yağı nasıl temin ederiz dediğimde yine sağlıklı bir cevap alamamıştım sonradan öğrendim 10 numara yağ kullanılıyormuş fakat ne kadar sürede bittiğinde kesin bir şey yok.

4000-5000 devir aralığından sonra da benzin püskürtme olayını bana da söylemişlerdi, bu yağlamaya da yardımcı oluyor zaten.

Çevrimdışı Turgay

• Teşekkür 10
  • SMMM
    • Mesajı Paylaş
    • cruze dizel
  • Araç Modeli: 2011 Cruze LS
  • Tüketimim: Benzin 100km 8.0 L
« Yanıtla #33 : 25 Nisan 2012, 10:19:25 »
100.000 km demiş :)

bu kmye kadar zaten çoğu araba sıkıntı oluşturmayabilir yeni motor sonuçta

Çevrimdışı cecece

• Teşekkür 0
  • ChevroletClubTr
    • Cem
    • Mesajı Paylaş
  • Araç Modeli: CHEVROLET CRUZE 2012 2.0 LT DİZEL 163 HP
1600 MOTOR YERİNE 2000 DİZEL
« Yanıtla #34 : 15 Ağustos 2012, 15:41:02 »
ARKADAŞLAR KENDİM BALIKESİRLİYİM AMA ARACIMI GECEN YIL İZMİR SURTAŞTAN ALDIM EYLULDE CRUZE LS PLUS DESİGN EDİTİON ŞUAN ARACIM 15000 KMDE BAYRAM SONRASI ALLAH NASİP EDERSE DİZELLE DEĞİŞECEĞİM.

ASLINDA KAFAMDAKİ ŞUYDU BALIKESİRDEKİ BAYİYE GİTTİM ARACIMIN 15000 KM BAKIMINI YAPTIRDIM ERTESİ GÜN 2000 TLYE BRCNİN SİGORTALISINI TAKTIRIRIM DEDİM AMA BLKDEKİ SERVİSTE BENİM ARACIMIN AYNISI VARDI 45000 KMDEYDİ BİRAZ HOR KULLANILMIŞ KM MARKA LPG TAKMIŞLAR İLK ÖNCE DEDİ BEYNİ ARIZALANDI LPGNİN BEYNİNİ DEĞİŞTİRDİK 10 GÜN SONRA ARABA ELEKTRİK KESTİ DEDİ O YÜZDEN SERVİSE GETİRDİM DEDİ SERVİSTEDE SORUNUN NE OLDUĞUNU ÇÖZEMEDİLER ARACIN BEYNİNE ZARAR VERDİYSE DEDİLER 8 10 BİN TL MASRAF AÇICAKTIR DEMİŞLER LPG OLDUĞU İÇİN KENDİ CEBİNİZDEN YAPTIRMAK ZORUNDASINIZ DEMİŞLER LPG ARACA KOMPLE GARANTİ VERİLSE TAKTIRMAYA DEĞER YADA DAHA YÜKSEK BİR MEBLĞAYI KARŞILASA TAKTIĞIMIZA DEĞER AMA BİLDİĞİM KADARIYLA MOTORDAKI SİBOP ERİMESİNİ 3300 TLYE KADAR KARŞILIYOR YA BU SORUNU ÇIKARMASADA 40 50 BİN KMDE GENE SİBOPLARI ERİTİYOR DEDİLER PİSTONLARADA  ZARAR VERİRSE BAYA Bİ MASRAF AÇACAKTIR.

O YÜZDEN TERCİHİM 2012 DİZEL CRUZE,  1,6 VERGİSİ 800 2,0 MOTORUNDA 2100 TL ARADAKI FARK 1300 TL ZATEN TUP TAKSANIZ 2000 VE İŞLETMELE BERABER 2300 TLYİ BULACAKTIR.
LPGYİ 12 TAKSİT YAPIYORLAR AYDA 200 TL DÜŞÜYOR AMA VERGİ İÇİN ARADAKİ FARKI KAPAMAK İÇİN 100 TL EKLEMENİZ LAZIM LPGYE VERİCEĞİNİZ PARAYI 2 YIL VERGİYE VERİRSİNİZ HİÇ YOKSA KAFANIZ RAHAT OLUR
3. YILDAN SONRA VERGİ DÜŞECEĞİ İÇİN BENİM İÇİN SORUN YOKTUR HİÇ YOKSA 2.0 MOTOR 163 HP DAHADA ZEVK VERECEKTİR
BUNA EMİN OLUN BAYRAMIN GEÇMESİNİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM ÖNCEKİ ARACIM SİYAHTI ŞUANKİNİ BEYAZ ALIYORUM BLOWW OFF VE YAZILIM ATTIRACAĞIM 190 HP OLUR DEDİLER YENİ ARCIM GELDİĞİNDE RESİMLERİ PAYLAŞIRIM ŞİMDİKİ ARACIMIN İLANI İSE
bu linkten şuanki aracıma bakabilirsiniz.

Çevrimdışı hsnisin

• Teşekkür 0
  • ChevroletClubTr
    • HASAN IŞIN
    • Mesajı Paylaş
  • Araç Modeli: AVEO LT 2011
  • Meslek: LOJİSTİK
« Yanıtla #35 : 09 Ocak 2013, 23:22:59 »
Arkadaşlar Ben >Mersinde BRC servisiyle görüştüm,servis yanımda >Ergo Sigorta İstanbul Temsilcisiyle görüştü ve 220 tl karşılığında 2 yıl boyunca subop ve subapla ilğili parçalara 3300 tl ye kadar kosko olabilecegini gerekli şartlar sağlandığında poliçenin kesileceğini belirtti sigorta yetkilisi. gerekli şartlar servisden alınaca kompürasör motor durumu raporu ki ben almak için servise gittim yazılı bir belge veremeyeceklerini söylediler, 100.000 km altında olmak ve yetkili bir brc servisinde her 10.000 km lpg bakımlarının yapılmış olması.

ben 1.4 lt aveoyama brc taktırdım.lpg olmasından dolayı herhangi bir sorun yaşayacagımı düşünmüyorum,subop meseleside biraz şans meselesi arkadaşlar karar sizin...

Çevrimdışı saydam

• Teşekkür 15
  • ChevroletClubTr
    • Mesajı Paylaş
  • Araç Modeli: Cruze 1.6 124ps lt plus siyah
  • Meslek: Mühendis
« Yanıtla #36 : 06 Şubat 2014, 22:59:45 »
Bende cruze 3 gun once taktirdim lpg. Tam onun uzerine lpg ye indirim geldi :))

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş twitter

xx
ARPEL OTOMOTİV YILSONU KAMPANYASI

Başlatan Turanjj

1 Yanıt
1557 Gösterim
Son İleti 17 Aralık 2012, 03:39:30
Gönderen: rosnakurul
xx
Opet bayram kampanyasi/hediyesi

Başlatan Ozer26

3 Yanıt
1675 Gösterim
Son İleti 02 Ekim 2014, 19:30:19
Gönderen: Ozer26
exclamation
yeni seri yeni aveo LT 'lerin 16inç jantlarla gelmesi

Başlatan holden

43 Yanıt
10929 Gösterim
Son İleti 17 Nisan 2013, 16:06:39
Gönderen: sipartacus
xx
Yeni Aveo'mu satıp yeni Sandero Stepway ya da Lodgy mi alsam?

Başlatan sipartacus

38 Yanıt
10399 Gösterim
Son İleti 16 Ocak 2013, 00:33:55
Gönderen: Burak

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/chevroletclubtr.com.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.