16 Ocak 2018, 20:00:58

BRC'nin yeni KAMPANYASI

/BRC'nin yeni KAMPANYASI => Değerli arkadaşlar bugün İzmir Surtaşa gittim ve lpg konusunda BRC'nin 200 tl'lik bir sigorta poliçesiyle 3 yıl garantili lpg dönüşümü kampanyasının

Gönderen Konu: BRC'nin yeni KAMPANYASI  (Okunma sayısı 18204 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kenan KAYA

• Teşekkür 53
    • Bizde yalan yok :)))
    • Mesajı Paylaş
  • Araç Modeli: Cruze 2011 ls plus siyah-sedan -lpg
  • Meslek: Öğretmen
  • Tüketimim: Artık CRUZE :)
BRC'nin yeni KAMPANYASI
« : 10 Mart 2012, 18:08:06 »

Değerli arkadaşlar bugün İzmir Surtaşa gittim ve lpg konusunda BRC'nin 200 tl'lik bir sigorta poliçesiyle 3 yıl garantili lpg dönüşümü kampanyasının olduğu bilgisi verildi. Poliçenin örneği aşağıdadır,ilgilenenlere duyurulur. Sadece Chevrolet'e has değil 2005 ve sonrası 100.000 km aşmamış tüm araçlar içinmiş.
Ancak şunu da söyleyim Surtaşın bizzat motor kısmı yetkili servis elemanıyla görüştüğümde LPG'nin Yeni aveo,yeni corsa,insigna gibi modellerde şiddetle tercih edilmemesini söyledi. :)
Eğer aracın motor kısmında bir arıza oluşur ve LPG firmanız bizden kaynaklanmıyor derse biz kesinlikle garantiye alamıyoruz hasarınız cebinizden çıkar çünkü GM bize LPG montajı yapılmış araca hiçbir şekilde garanti verilmemesini bildirdi dedi. Her ne kadar hasarın LPG kaynaklı olmadığını ispatlasanızda GM bunu dinlemeyecek dedi. Karar sizin...
Ayrıntılı bilgi izmir surtaş...

Linkback: http://www.chevroletclubtr.com/index.php?topic=3084.0

Çevrimdışı sipartacus

• Teşekkür 507
  • ChevroletClubTr
    • Volkan
    • Mesajı Paylaş
  • Araç Modeli: Ford Kurye 1.5 Delux
  • Tüketimim: Çok düşük :))
Ynt: BRC'nin yeni KAMPANYASI
« Yanıtla #1 : 10 Mart 2012, 19:03:17 »
Hayırlısı olsun o zaman, yaza arabayı satmam için bir neden daha çıktı

Çevrimdışı Kenan KAYA

• Teşekkür 53
    • Mesajı Paylaş
« Yanıtla #2 : 10 Mart 2012, 19:06:24 »
Gerçekten çok can sıkıcı bir durum...

Çevrimdışı TheManiac

• Teşekkür 30
    • Onur YILMAZ
    • Mesajı Paylaş
  • Araç Modeli: '13 Clio 1.2 16V 75bg, '12 Opel Astra 1.4T GTC
  • Meslek: Renault Satış Danışmanı
  • Tüketimim: Clio 7lt/100km, Astra 11lt/100km
« Yanıtla #3 : 10 Mart 2012, 19:29:29 »
gerçekten çok can sıkıcı bir durum ama harika bir paylaaşım sağolun kenan bey

Çevrimdışı Kenan KAYA

• Teşekkür 53
    • Mesajı Paylaş
« Yanıtla #4 : 10 Mart 2012, 19:36:23 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
gerçekten çok can sıkıcı bir durum ama harika bir paylaaşım sağolun kenan bey
Rica ederim...

Çevrimdışı Gökhan

• Bu günü de kaydedin 16 Ocak!!
  • Yönetici
  • *
  • Teşekkür 391
  • Bugünü kaydedin 11 Ocak !!
    • Gökhan Güneri
    • Mesajı Paylaş
    • Meriva Club
  • Araç Modeli: bir 4 teker...
  • Tüketimim: 5.2 lt/100km
« Yanıtla #5 : 10 Mart 2012, 20:36:58 »
süper bir uygulama bence. çünkü 2 yıl normal garantisi 1 yıl içinde verilir o para...

Çevrimdışı Kenan KAYA

• Teşekkür 53
    • Mesajı Paylaş
« Yanıtla #6 : 10 Mart 2012, 20:51:03 »
LPG düşünenler için güzel bir haber ancak detayları görüşmek gerek tabiki ve servis elemanının kesinlikle taktırmayın demesi de kafa karıştırıcı...

Çevrimdışı sipartacus

• Teşekkür 507
  • ChevroletClubTr
    • Volkan
    • Mesajı Paylaş
« Yanıtla #7 : 10 Mart 2012, 20:57:41 »
İşin ilginci lpg ve dizeli sevmeyen bir kısım var, sevmek zorunda değillerde benzine nasıl para yetiştiriyorlar bende onu anlamıyorum, birde araba benzinli diyince neden dizel almadın, hııh pıııh diyenler var birine dalacam bitgün o olacak, arkadaşım güle güle kullan de geç.
Kenan bey paylaşım için ayrıca teşekkürler, aslında mantıklı bir uygulama.

Çevrimdışı Kenan KAYA

• Teşekkür 53
    • Mesajı Paylaş
« Yanıtla #8 : 10 Mart 2012, 21:00:21 »
İşin ilginci lpg ve dizeli sevmeyen bir kısım var, sevmek zorunda değillerde benzine nasıl para yetiştiriyorlar bende onu anlamıyorum, birde araba benzinli diyince neden dizel almadın, hııh pıııh diyenler var birine dalacam bitgün o olacak, arkadaşım güle güle kullan de geç.
Rica ederim.
Babam bile araba aldım deyince dizel mi diye sordu yok dedim benzinli boşver o zaman dedi adam yaaa :)))

Çevrimdışı sipartacus

• Teşekkür 507
  • ChevroletClubTr
    • Volkan
    • Mesajı Paylaş
« Yanıtla #9 : 10 Mart 2012, 21:15:58 »
Aslında madem GM lpgye izin vermiyor gidipte serviste lpg taktırıp boşuna fazla para vermek yerine 200lira verip bunu yaptırmak daha mantıklı.

Çevrimdışı Gökhan

• Bu günü de kaydedin 16 Ocak!!
  • Yönetici
  • *
  • Teşekkür 391
  • Bugünü kaydedin 11 Ocak !!
    • Gökhan Güneri
    • Mesajı Paylaş
    • Meriva Club
  • Araç Modeli: bir 4 teker...
  • Tüketimim: 5.2 lt/100km
« Yanıtla #10 : 10 Mart 2012, 21:20:40 »
hocam insanları anlamak çok zor. Şuan arabamı aktif olarak kullanmıyorum onun için lpg tercihini düşünmüyorum. ancak aktif kullancağım bir durum olursa hiç gözünün yaşına bakmam lpg uyumlu bir arabaya çeviririm.

Çevrimdışı Kenan KAYA

• Teşekkür 53
    • Mesajı Paylaş
« Yanıtla #11 : 10 Mart 2012, 21:25:25 »
Aslında madem GM lpgye izin vermiyor gidipte serviste lpg taktırıp boşuna fazla para vermek yerine 200lira verip bunu yaptırmak daha mantıklı.
LPG li aveocular acaba şuan için memnunlar mı? Bizleri bilgilendirseler iyi olur.
Servisteki eleman sadece motor olarak değil elektroniksel sorunlr da açacak dedi. Özellikle 120 lere çıktıktan sonra lpg yetiştiremeyecek ve bu durumda araba beyinsel sorunlar yaşamaya başlayacak gibisinden bir çok şey anlattı.
slında çok niyetliydim yakınlarda lpg ye geçmeye;ama yaza doğru mecbur geçecez sanırım :)

Çevrimdışı sipartacus

• Teşekkür 507
  • ChevroletClubTr
    • Volkan
    • Mesajı Paylaş
« Yanıtla #12 : 10 Mart 2012, 21:33:24 »
LPG li aveocular acaba şuan için memnunlar mı? Bizleri bilgilendirseler iyi olur.
Servisteki eleman sadece motor olarak değil elektroniksel sorunlr da açacak dedi. Özellikle 120 lere çıktıktan sonra lpg yetiştiremeyecek ve bu durumda araba beyinsel sorunlar yaşamaya başlayacak gibisinden bir çok şey anlattı.
slında çok niyetliydim yakınlarda lpg ye geçmeye;ama yaza doğru mecbur geçecez sanırım :)
Bana sanki abartmışlar gibi geldi

Çevrimdışı Kenan KAYA

• Teşekkür 53
    • Mesajı Paylaş
« Yanıtla #13 : 10 Mart 2012, 23:01:33 »
Çok da abartı değil bence ki brc nin paylaştığım poliçe metninde subap erimesine özellikle değinmesi de ayrıca soru işareti :)
Lpg sadece motorla alakalı değil kabul edersiniz ki aracın elektroniğine de müdahale ediliyor dolayısıyla ilerde elektroniksel bir arıza vermesi durumunda da bir sürü sorun yaşama ihtimalimiz olacak. en basit elektroniksel arızada servis geri duracaktır :)

Çevrimdışı saruhan

• Teşekkür 0
  • ChevroletClubTr
    • saruhan
    • Mesajı Paylaş
  • Araç Modeli: 2012 cruze beyaz LT
  • Meslek: kamu
« Yanıtla #14 : 14 Nisan 2012, 17:02:44 »
abartmış

Çevrimdışı ozzy1912

• Teşekkür 10
  • ChevroletClubTr
    • Mesajı Paylaş
  • Araç Modeli: Yeni aveo 1.4 LT
  • Meslek: Basketbol Antrenörü
« Yanıtla #15 : 14 Nisan 2012, 19:47:41 »
ben surtaşda konuştuğunuz kişiyi tahmin edebiliyorum aynı kişiyle bende görüştüm sanırım anlattı durdu  ama mutlaka bir çözümü vardır bu işi böyle gidecek gibi değil

Çevrimdışı nasipunal

• Teşekkür 12
  • ChevroletClubTr
    • NASİP
    • Mesajı Paylaş
  • Araç Modeli: Yeni AVEO ls 1.2 + Lovato EasyFast OBDII
  • Tüketimim: ~8 lt / 100 km (lpg)
« Yanıtla #16 : 14 Nisan 2012, 22:05:02 »
yaa arkadaşlar Türkiyede chevrolet bayileri tutarsız. bakın bayiler farklı farklı şey söylüyolar. benim tahminim yine satış politikasından kaynaklanıyor. bakın şöyle izah edeyim:

şuan aveolarda anlaşmalı bir lpg firması yok
+
ilerde bi lpg firmasıyla anlaşma olduğu zaman (korkusundan) lpg taktırmamış birsürü müşteriniz olmalı (ki lpg satışıda yapasınız)
(=) e basınca sonuç çıkıyor bayiler abartılı ve korkutucu senaryoyu çiziyor müşterinin kafasında.

haa evet subap meselesi felan var doğru ama teknoloji uçtu arkadaşlar. sonuçta lpg firmalarıda görüyor bu durumu sanıyor musunuz ki yatıyorlar. mutlaka uygun bi sistem gelecektir. bu durumda olan ilk araç bu değilya. wv ne sorunlar yaşamıştı bakın çözdüler çoğunu.
ayrıca ayrı paragrafta tartışılacak bi konu varki bu motor corsada da kullanılmış. ve şuan için tüm motora garanti veren bi lpg firması var. kullananlardan da konuştuğum arkadaşlardan olumlu yorum aldım ben. bunlardan biriside aldığım bayi elemanı. kendi aracına taktırmış.

örnek:
2003 yılında dedem sıfır dacia almıştı. lpg taktırmak istedi. gözlerimin önünde, aman amca sakın taktırma bunun bilmem nesi plastik taktırırsan havaya uçarsın alimallah demişlerdi. 8 yıl benzinde bindi o arabaya. taktırmadığı için pişmandan da pişman. bin beddua ediyo kayserideki o bayiye. kötü örnek örnek değildir ama bu örneklerde hayatın içinde olan şeyler sonuçta. bide bu açıdan bakmak gerek. ben arabam 5000 i görsün düşünmeden taktıracağım inşallah.
herkese keyifli sürüşler...

Çevrimdışı ozzy1912

• Teşekkür 10
  • ChevroletClubTr
    • Mesajı Paylaş
« Yanıtla #17 : 14 Nisan 2012, 22:28:54 »
yaa arkadaşlar Türkiyede chevrolet bayileri tutarsız. bakın bayiler farklı farklı şey söylüyolar. benim tahminim yine satış politikasından kaynaklanıyor. bakın şöyle izah edeyim:

şuan aveolarda anlaşmalı bir lpg firması yok
+
ilerde bi lpg firmasıyla anlaşma olduğu zaman (korkusundan) lpg taktırmamış birsürü müşteriniz olmalı (ki lpg satışıda yapasınız)
(=) e basınca sonuç çıkıyor bayiler abartılı ve korkutucu senaryoyu çiziyor müşterinin kafasında.

haa evet subap meselesi felan var doğru ama teknoloji uçtu arkadaşlar. sonuçta lpg firmalarıda görüyor bu durumu sanıyor musunuz ki yatıyorlar. mutlaka uygun bi sistem gelecektir. bu durumda olan ilk araç bu değilya. wv ne sorunlar yaşamıştı bakın çözdüler çoğunu.
ayrıca ayrı paragrafta tartışılacak bi konu varki bu motor corsada da kullanılmış. ve şuan için tüm motora garanti veren bi lpg firması var. kullananlardan da konuştuğum arkadaşlardan olumlu yorum aldım ben. bunlardan biriside aldığım bayi elemanı. kendi aracına taktırmış.

örnek:
2003 yılında dedem sıfır dacia almıştı. lpg taktırmak istedi. gözlerimin önünde, aman amca sakın taktırma bunun bilmem nesi plastik taktırırsan havaya uçarsın alimallah demişlerdi. 8 yıl benzinde bindi o arabaya. taktırmadığı için pişmandan da pişman. bin beddua ediyo kayserideki o bayiye. kötü örnek örnek değildir ama bu örneklerde hayatın içinde olan şeyler sonuçta. bide bu açıdan bakmak gerek. ben arabam 5000 i görsün düşünmeden taktıracağım inşallah.
herkese keyifli sürüşler...
evet ya o daciaları bende hatırlıyorum şimdi ise fabrika çıkışlı lpg li araç satıyorlar ben daha öncede yazdım forumda izmirdeki bayinin biri anlaşmalı olduğu bayiye aveo yu götürüp garanti dışı kalmadan montaj yaptıyıordu o markada brc deydi ordan alacaktık keşke alsaymışım şimdi dizelleri çıkınca haydaaa yok takılmaz yok edilmez dendi ki forumda kullananlar var

Çevrimdışı ozzy1912

• Teşekkür 10
  • ChevroletClubTr
    • Mesajı Paylaş
« Yanıtla #18 : 14 Nisan 2012, 22:33:08 »
arkadaşlar bakın hatta google a yazın ne  çıkıyor

yeni aveo lpg için reklamNeden bu reklam?
Chevrolet Aveo LPG'li - Hem Cebinizle Hem Çevreyle Dost
Yeni Aveo İçin Test Sürüşü İsteyin!
diye yazı çıkıyor tıklayınca yazıdan eser yok site değiştirilmiş bende kesinlikle satış politikasıyla iligili olduğunu düşünüyorum

Çevrimdışı sipartacus

• Teşekkür 507
  • ChevroletClubTr
    • Volkan
    • Mesajı Paylaş
« Yanıtla #19 : 14 Nisan 2012, 22:48:58 »
arkadaşlar bakın hatta google a yazın ne  çıkıyor

yeni aveo lpg için reklamNeden bu reklam?
Chevrolet Aveo LPG'li - Hem Cebinizle Hem Çevreyle Dost
Yeni Aveo İçin Test Sürüşü İsteyin!
diye yazı çıkıyor tıklayınca yazıdan eser yok site değiştirilmiş bende kesinlikle satış politikasıyla iligili olduğunu düşünüyorum

Eski classic aveolarda vardı, o reklamdır hatta lpg ile kazanc haritası bile vardı, lpgye izin versler dizelin önünü keserler biraz ondan biraz da başları ağrımış olabilir ondn dolayıdır

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş twitter

xx
ARPEL OTOMOTİV YILSONU KAMPANYASI

Başlatan Turanjj

1 Yanıt
1557 Gösterim
Son İleti 17 Aralık 2012, 03:39:30
Gönderen: rosnakurul
xx
Opet bayram kampanyasi/hediyesi

Başlatan Ozer26

3 Yanıt
1675 Gösterim
Son İleti 02 Ekim 2014, 19:30:19
Gönderen: Ozer26
exclamation
yeni seri yeni aveo LT 'lerin 16inç jantlarla gelmesi

Başlatan holden

43 Yanıt
10929 Gösterim
Son İleti 17 Nisan 2013, 16:06:39
Gönderen: sipartacus
xx
Yeni Aveo'mu satıp yeni Sandero Stepway ya da Lodgy mi alsam?

Başlatan sipartacus

38 Yanıt
10399 Gösterim
Son İleti 16 Ocak 2013, 00:33:55
Gönderen: Burak

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/chevroletclubtr.com.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.